פרק 2 – ההיכרות – מה הוא עושה פה? הוא דווקא חמוד.
לקנאביס יש שגרירים – פיטר טוש זמר הרגאיי שר legalize it and I will advertise it, וההיחשפות לקנאביס מגיעה מכיוונים רבים במוזיקה ובתרבות, אבל לא רק משם.


אחים גדולים, חברים, אפילו הורים של חלק מהאנשים מעשנים, אתה רואה את זה מהצד ומבין שזה לא בדיוק כמו שאמרו לך...


המלחמה בסמים יוצרת שתי קבוצות נפרדות, הסאחים והסטלנים, בעד קנאביס ונגד, המלחמה בסמים ותנועת הלגליזציה – כאשר אנשים נחשפים לקנאביס ומגלים שהאזהרות נגדו היו מוגזמות הם רותחים ומפתחים חוסר אמון עמוק בממסד, לכך מצטרפת העובדה שכעת הם עבריינים ולכן משתדלים להתרחק מרשויות החוק וממוסדות כאלה ואחרים שדורשים בדיקות סמים, השימוש בקנאביס, שהוא לעצמו לא ביג דיל, מכריח אותך להיכנס לתוך משבצת "הסטלן" וכל מה שכלול בה, אתה מוכרח להסתיר את העישון שלך במשך חלק גדול מהזמן מחלק גדול מהאנשים.


בתוך הקבוצה הנפרדת של המעשנים מסתובבים מיתוסים אחרים, גם כאן המידע הוא מוטה ומלא בהגזמות, אסור לאמר מילה רעה על קנאביס או על השימוש בו כי מילה כזו יכולה להתפרש כהצדקה של העוול שנעשה לך ע"י האיסור על סמים.


בתחילת השימוש בקנאביס אתה נכנס לעולם שזר לך, העישון לא תמיד משפיע ובפעמים אחרות אתה נבהל או נמרח, לאט לאט אתה לומד את דפוסי ההשפעה על עצמך ורואה אותם על אחרים, עישון, צחוק, מאנצ' עייפות וכדומה.


אין לך מאיפה להשיג את זה, אתה לא מכיר סוחר וגם לא בא לך להחזיק את זה בבית, אתה פוחד ממעצר ומעדיף לעשן רק אצל חברים כשהם מציעים לך, עם הזמן מישהו מציע לך לקנות גרם או שתיים ואתה מגיע איתם למקומות שאתה מרגיש בהם בנוח מתי שנוח לך.


לאט לאט אתה מרגיש יותר ויותר בנוח, אתה יודע איך להיזהר וההשפעות של החשדנות נעלמות, הקנאביס מתחיל לפעול.
© 2015 by Eshel Ozer Proudly created with Wix.com