פרק 4 – עוברים לגור ביחד, שגרה שיכולה להימשך שנים
כמו כל התאהבות החוויה הרוחנית מרגישה כאילו היא תימשך לנצח וכאילו גילית את האמת ואת הדרך הנכונה.


הוויד תופס מקום קבוע בחיים שלך, לצד המחויבויות והדברים האחרים שחשובים לך, יש לו מקום מרכזי, הוא חלק מהותי ממי שאתה וזה משהו שכל מי שרוצה להיות איתך צריך לקבל.


רוב החברים שלך והאנשים שאתה מסתובב איתם הם מעשנים, אתה צריך אנשים שיבינו אותך מסביבך והוויד צריך להיות זמין תמיד, המחשבה על יובש או חוסר כיוון היא גורם חרדה תמידי ואמיתי, סוג הקנאביס שאתה מצליח להשיג משפיע על מצב הרוח שלך בצורה מורגשת ובולטת.


לפעמים אתה קונה כמויות גדולות בשביל חברים ומסתכל מהצד היה יכול לחשוב שאתה סוחר, אבל אתה לא עושה את זה בשביל הכסף, מקסימום אתה מכסה קצת מהצריכה העצמית שלך.


אחרי יום עבודה ארוך אתה מהרהר על מה שעבר עליך עם פייסל עם או בלי חברים איתך, זה עוזר לך להירגע וללכת לישון, בימי חופש אתה לפעמים מעשן באמצע היום, זה עוזר לך למצוא עניין בתוך השגרה הלוחצת והמשעממת.


עם הזמן הקנאביס לא נראה לך כמו משהו מיוחד, פשוט מוצר בסיסי שיש בכל בית וחלק אינטגרלי מהיום, אתה מגלה שיש יותר ויותר אנשים שמעשנים מכל קבוצות החברה ומגלה שלא כולם חברים שלך.


פעולות שבעבר היה קשה לך לעשות מסטול היום אתה עובר גם ככה, בכלל, אתה לא ממש מתמסטל יותר, יש טשטוש כלשהו בין המצב הסאחי למצב ההשפעה, אתה כבר לא צוחק כמו משוגע או מגיע לתובנות עמוקות כל פעם שאתה מעשן, אבל זו כן חוויה חשובה כחלק מהלייף סטייל שלך, ולפעמים אתה כן חוזר למקום המרגש ההוא שהכרת.


אתה מבין שקנאביס הוא חלק מהחיים שלך, וחלק שחשוב לך.© 2015 by Eshel Ozer Proudly created with Wix.com