פרק 5 – תלות
קנאביס תמיד יהיה שם בשבילך וכשדברים אחרים לא הולכים כל כך טוב, אתה מתנחם בו, וכשאתה מתנחם בו, פחות דחוף לך למצוא פתרונות אחרים.


לפעמים זה טוב, במיוחד בעולם התחרותי והדורשני שאנחנו חיים בו, לפעמים קנאביס נותן לנו פרופורציות ואנחנו מבינים שדאגנו משטויות, אבל לפעמים זו גם בעיה


קנאביס הוא חומר מאוד רבגוני, הוא יכול לטפל בשעמום, בכעס, בעצב, בכאב, הוא פתרון קסם מעולה לבעיות והוא עובד יום אחרי יום ולאורך זמן


עד שהוא עובד קצת פחות טוב, כי לרגשות שליליים יש תפקיד, שעמום נועד כדי להוציא אותך החוצה ולגרום לך ללכת אחרי העניין שלך, כעס נועד כדי לגרום לך לרצות לתקן עוולות, עצב נועד כדי לעזור לך להבין מה חשוב לך, בדידות נועדה כדי לעזור לך להתחבר ולקבל עזרה מאחרים.


הטעות במערכת היחסים עם הקנאביס שהופכת אותה לרעילה היא השימוש בו לאורך זמן כדי לטשטש רגשות שליליים, כשהקולות האלה בתוכנו לא נשמעים, הם לא הולכים לשום מקום הם רק מתחילים לצעוק חזק יותר, וכשהגלגל הזה מתחיל כבר קשה לעצור, כי הכאב שמסתתר מעבר למסך העשן הופך להיות גדול ומפחיד יותר.


זו הופכת להיות רכבת הרים רגשית, הקנאביס מספק לך רעיונות וידע כדי לשפר את המצב שלך שנראה במרחק נגיעה מהגשמה, אבל לוקח ממך את הדרייב להגשים אותם.


הוא עוזר לך להיות "האיש החזק" שלא מתלונן, אבל בתוכך התלונות עולות ואי אפשר להשתיק אותן, בתקופות כאלו ישנם מעגלים בלתי נפסקים של החלטות, חוסר ביצוע שלהן והביקורת העצמית שמגיעה אחרי, חלק מההחלטות האלה למרבה האירוניה הן החלטות להפסיק לעשן.


ככל שבתוכך מתגבר הדיבור השלילי אתה גם מגביר את רמת העישון שלך, כי זו הרי דרך מוכחת להפסיק אותו.© 2015 by Eshel Ozer Proudly created with Wix.com